Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////

Utworzony przez welton, 13 lutego 2010 r. o 13:05
~gość~ napisał:
Słyszałem, że nowych dyrektorów i prezesów w BRW będą wybierać z załogi przez głosowanie. „Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za – lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.”
no dobrze ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rambo napisał:
słuchajcie, podobno dwóch największych łapówkarzy wyleciało? potwierdzi ktoś? może wreszcie w firmie zrobi się luźniej i sensowniej? a ta laska z tapetą 2 metry na ryju też poleciała? może w końcu przestanie jak wichura przelatywać przez nasz dział z miną kurewsko zadowolonej laluni, która może schować się za plecami misia... jeśli to prawda, to już nikt jej nie obroni..
rambo o jaką laskę chodzi, z którego działu? bo nie kumam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rambo napisał:
słuchajcie, podobno dwóch największych łapówkarzy wyleciało? potwierdzi ktoś? może wreszcie w firmie zrobi się luźniej i sensowniej? a ta laska z tapetą 2 metry na ryju też poleciała? może w końcu przestanie jak wichura przelatywać przez nasz dział z miną kurewsko zadowolonej laluni, która może schować się za plecami misia... jeśli to prawda, to już nikt jej nie obroni..
No właśnie i taki poziom prezentujecie pracownicy brw, cały Biłgoraj ma was za cwaniaczków którzy złapali srokę za ogon, nikogo mi tam nie szkoda a takim jak ty rambo (z małej bo na dużą nie zasługujesz) to zostaje życzyć tego samego (czyli kopa w 4 litery od pracodawcy). Zawiść, plucie na siebie, podkładanie świń, plotkary i plotkarze - BAGNO!!!! BAGNO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rambo o jaką laskę chodzi, z którego działu? bo nie kumam
Może sam się kozaku przedstawisz taki ciekawy jesteś o jaką laskę chodzi. Jazda, nie chowaj się za monitorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś napisać ile zarabiają pracownicy na hurtowniach. Nie ukrywam, że jest mi to bardzo potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rambo napisał:
słuchajcie, podobno dwóch największych łapówkarzy wyleciało? potwierdzi ktoś? może wreszcie w firmie zrobi się luźniej i sensowniej? a ta laska z tapetą 2 metry na ryju też poleciała? może w końcu przestanie jak wichura przelatywać przez nasz dział z miną kurewsko zadowolonej laluni, która może schować się za plecami misia... jeśli to prawda, to już nikt jej nie obroni..
Pragnę zwrócić uwagę iż znakomita większośc Pań z BRW to ma z 2 metry tapety na ryju i jak wichura przelatuje przez wasz/nasz dział (jeszce ktoś pomyśli że napisaleś sam o swojej małżonce). Widzę bardzo niezdrową podnietę w tobie, jak czytam - zrobiło ci się luźniej- no jak ja to może zrozumiem jestem czlowiekiem otwartym ale nie licz że większość czytających będzie tak wyrozumiala, w końcu robi ci się luźniej po otrzymaniu wypowiedzeń przez osoby bliżej ci znane, jak luźno ci będzie w najbliższym czasie??? stan ten określę mianem exstazy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pragnę zwrócić uwagę iż znakomita większośc Pań z BRW to ma z 2 metry tapety na ryju i jak wichura przelatuje przez wasz/nasz dział (jeszce ktoś pomyśli że napisaleś sam o swojej małżonce). Widzę bardzo niezdrową podnietę w tobie, jak czytam - zrobiło ci się luźniej- no jak ja to może zrozumiem jestem czlowiekiem otwartym ale nie licz że większość czytających będzie tak wyrozumiala, w końcu robi ci się luźniej po otrzymaniu wypowiedzeń przez osoby bliżej ci znane, jak luźno ci będzie w najbliższym czasie??? stan ten określę mianem exstazy!!!!!
współczuję tym którzy siedzą koło kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rambo napisał:
słuchajcie, podobno dwóch największych łapówkarzy wyleciało? potwierdzi ktoś? może wreszcie w firmie zrobi się luźniej i sensowniej? a ta laska z tapetą 2 metry na ryju też poleciała? może w końcu przestanie jak wichura przelatywać przez nasz dział z miną kurewsko zadowolonej laluni, która może schować się za plecami misia... jeśli to prawda, to już nikt jej nie obroni..
sugerujecie że kolega to ma problemy gastryczne??? domyślam się że właśnie wtedy robi mu się luźniej, i to za sprawą wypowiedzeń dostawanych przez innych, czy może to na widok laluni???? (jezu tyle czlowiek żyje i o takich zboczeniach nie słyszal a tfuuu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może sam się kozaku przedstawisz taki ciekawy jesteś o jaką laskę chodzi. Jazda, nie chowaj się za monitorem.
skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem biedaku , to nie odpowiadaj lecz siedź w swoim pieniactwie. zapytałem z ciekawości, przecież nikt tu nie rzuca nazwiskami. a swoją drogą zrobiło się z tego forum niezłe " g..no"-dzięki takim ludziom, jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję wszystkim tutaj wielce oburzonym aby chociaż NA JEDEN DZIEŃ zamienili się ze swoimi pracodawcami na miejsca. Najlepiej to wypisywać mądrości i uważać, że gdybym to właśnie JA siedział na miejscu mojego szefa to byłbym kierownikiem wspaniałym, szlachetnym i w ogóle adoracja samego siebie. Pomyślcie, że Wasz szef musi zapłacić ZUS, podatki, opłaty za wodę, prąd, energię etc etc. A obecna sytuacja gospodarcza powoduje niekiedy że wartość tych opłat przewyższa dochód. zastanówcie się najpierw nad tym co piszecie i spróbujcie się postawić po drugiej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tak z chęcią , tylko nie wiem czy w drugą stronę by wyszło,szczerze wątpię i każdy o tym dobrze wie , to trochę śmieszne jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sethare napisał:
Ja proponuję wszystkim tutaj wielce oburzonym aby chociaż NA JEDEN DZIEŃ zamienili się ze swoimi pracodawcami na miejsca. Najlepiej to wypisywać mądrości i uważać, że gdybym to właśnie JA siedział na miejscu mojego szefa to byłbym kierownikiem wspaniałym, szlachetnym i w ogóle adoracja samego siebie. Pomyślcie, że Wasz szef musi zapłacić ZUS, podatki, opłaty za wodę, prąd, energię etc etc. A obecna sytuacja gospodarcza powoduje niekiedy że wartość tych opłat przewyższa dochód. zastanówcie się najpierw nad tym co piszecie i spróbujcie się postawić po drugiej stronie.
coś się komuś pomieszało hm? więc black ma większe koszta, a jeżeli dochody- sugerujesz hm -dziwny jesteś a tak swoją drogą wiele osób zwolnionych z blacka pracuje na własny koszt i dochód. bajki ci się pomyliły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ludzie na tym forum nie podają pełnych nazwisk konkretnych ludzi, którzy stoją za tym wszystkim. Jeśli dana osoba zrobiła źle to poprzez imienne jej wskazanie juz jest napiętnowana i środowisko zna ją z imienia. A to bezpośrednio przedkłada się na jej zaufanie. Oczywiście jeśli coś nie jest prawdą nie powinno być zamieszczone na tym forum. Pozdrawiam P.S. Jeśli coś się wie to konkretnie: kiedy, kto, dlaczego, wówczas te dane są wiarygodne a takie ciamcianie to nie przynosi rezultatu. Szczególnie iż te osoby sądzę, że czytają te fora a nawet jeśli nie, to pocztą pantoflową napewno się o tym dowiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podpuszczaj, bo za podawanie danych mogą zamknąć forum, a tego wielu by nie chciało (patrz regulamin). Trzeba pisać imię i pierwszą literę nazwiska i wszystko prawanie jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sethare napisał:
Ja proponuję wszystkim tutaj wielce oburzonym aby chociaż NA JEDEN DZIEŃ zamienili się ze swoimi pracodawcami na miejsca. Najlepiej to wypisywać mądrości i uważać, że gdybym to właśnie JA siedział na miejscu mojego szefa to byłbym kierownikiem wspaniałym, szlachetnym i w ogóle adoracja samego siebie. Pomyślcie, że Wasz szef musi zapłacić ZUS, podatki, opłaty za wodę, prąd, energię etc etc. A obecna sytuacja gospodarcza powoduje niekiedy że wartość tych opłat przewyższa dochód. zastanówcie się najpierw nad tym co piszecie i spróbujcie się postawić po drugiej stronie.
proponuję Ci udanie sie na edukację ekonomiczną, której nie masz jak zarządazjący tą firmą. Pisać takie bzdety możesz ciemnogrodowi a nie ludziom, którzy w wiekszości pokończyli studia. Może jesteś jednym z tych "wykształciuchów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COS WIEDZACY napisał:
JUZ TLUMACZE BO TO JEST WAZNE GDYZ LUDZIE SA DYSKRYMINOWANI ZE WZGLEDU NA RELIGIE I INNE USPOSOBIENIA PROSZE NIE PODWAZAC TEGO BO BYLEM OSOBISCIE SWIADKIEM TAKICH RZECZY. SZANUJE PRZEKONANIE I SWIATOPOGLAD KAZDEGO CZLOWIEKA. OSOBISCIE MNIE TO NIE INTERESUJE KTO W CO WIERZY ALE JESLI Z TAKIEGO POWODU JEST DYSKRYMINOWANY CZLOWIEK TO NIE MOZNA SIEDZIEC CICHO I TAKIE KWESTIE TRZEBA WYJASNIAC I PORUSZAC. TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE NIE CHODZI O TO ZE JA WMIESZALEM W TO RELIGIE , CHCIALEM NAKRESLIC SYTUACJE JAKA PANUJE W TEJ FIRMIE I JAKIEGO RODZAJU ABSURDY NIESPRAWIEDLIWOSCI SIE ZDARZAJA. Zgadzam się z tobą,zaliczam się do mniejszości pracującej w tej firmie,jestem Św.Jehowy i byłem dyskryminowany przez katolików. A to jacy są jej wyznawcy pokazuje do czego doprowadzili firme(mam na myśli prezesów włącznie z naczelnym!... i dyrektorów typu Gum.... )- rozkradli ile tylko mogli, używali z życia na rachunek firmy ile tylko mogli. A pensja w nieznacznym stopniu nienaruszona przechodziła na kolejny m-c. Żyć nie umierać! Ale jak to w życiu bywa kres i na nich przyszła, teraz czas stracony mogą poświęcić dla rodziny, co by dorastające pokolenie nie zapragnęło tego samego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja słyszałem ze poleciał vice prezes robert b. Jego koleś z kontroli Bas...k, Sk...ek, i jeszcze kilku geniuszy, poza tym słyszałem ze dobierają sie do dupy Bo....kowi - od góry zaczynają moze to i dobrze,
.....to bardzo dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna sytuacja to wina góry. Nie szukajcie oszczędności u nas na dole bo nam niewiele pozostało. Kariera zawodowa oparta na znajomościach, nietrafione inwestycje, utopijne wizje dyrektorków i prezesów , dziwny system zbytu mebli w ubiegłym roku (chodzi mi o to że klient nie mógł się doczekać na meble a na produkcji nie było zleceń) zakup upadających zakładów gdy zakłady macierzyste mają wolne moce przerobowe, brak zdroworozsądkowych norm budowania salonów firmowych (jedna osoba zatwierdza takie płytki, następna każe je skuć lub malowanie ścianki naście razy, czy wy wiecie co to barwy firmowe?Nie wiecie. Siedzicie w waszych fotelikach i myślicie " CO BY TU JESZCZE SP.....YĆ Chcecie ocalić firmę. Przyjmijcie się do pracy na miesiąc za 1500 zł. Na drugim końcu polski żeby was nie rozpoznano. Zobaczycie jak żyje zwykły polak , jakie ma problemy , potrzeby wymagania, co mu potrzeba do życia , na co stać a raczej nie stać no to może ocalicie firmę...jeżeli zdążycie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę … jakiś czeski film… - Z tych naszych rozmów wyłania się idea występów jakich jeszcze nie było. - Tak, teraz nie będziemy krytykować bo mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy. Ach… to nowy odcinek DEKORATORNI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ile..? my pracujemy za jakieś 1150 i mamy się cieszyć...to jest tragedia jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 151

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...